Hello everyone!

Witamy w  Language Success – nowoczesnej i przyjaznej szkole języków obcych.
Realizujemy kursy językowe w południowej części  Wrocławia, w dzielnicy Krzyki – Gaj – Wojszyce – Ołtaszyn.
Specjalizujemy się w zajęciach z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i  hiszpańskiego.
Prowadzimy z powodzeniem kursy językowe dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz firm i instytucji na wszystkich poziomach zaawansowania.
Świadczymy też usługi w zakresie tłumaczeń, zwykłych i przysięgłych.
Kadra szkoły językowej Language Success to ludzie z pasją i zaangażowaniem, profesjonalni i sumienni lektorzy,  egzaminatorzy  maturalni oraz native speakers z doświadczeniem pedagogicznym.
Jesteśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym ETS.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu organizujemy kursy językowe w domu u Klienta oraz w siedzibach firm i instytucji na terenie miasta.

Poza kursami pomagamy w redagowaniu w języku obcym CV , listów motywacyjnych oraz przygotowujemy do rozmów kwalifikacyjnych.

Ls – Language Success to szkoła która uczy z pasją i  sukcesem.
Serdecznie zapraszamy !